• 1
 • 2
 • 3
 • АТВ-3000 Бизнис SR

  ATV-3000
  SR

 • Бул 12.0i Бизнис SR

  BULL-12.0i
  SR

 • TDS-8.5 Бизнис SR

  TDS-8,5
  SR

 • TDS-16.5csr

  TDS-16.5csr

 • kws-10 SR

  kws-10 SR

 • Орка 11,0

  Орка 11,0

 • orca13.0

  orca13.0

 • TDS-12.0 SR

  TDS-12.0 SR

 • TDS-20.0C

  TDS-20.0C

 • UTV 4500

  UTV 4500

why choose Kingone

Во текот на последната деценија, KingOne Индустриски копродукции, ООД дизајнира, произведува и продава целосна линија на крик производи кои се подобри ефикасноста на теренско возило, а посебно за високо - крајот пазари. Со строга контрола на квалитетот и континуирани напори во иновациите R & D, KingOne се залага за обезбедување на супериорни производи, атрактивна цена и сигурен услуги на клиентите. Нашите производи се користат за различни цели, вклучувајќи товар влечење, Демонтирање на возилото и рекреација. Kingone макари беа доделени сертификати CE и ISO-9001: 2008 certificate.If сте заинтересирани за нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас за понатамошна информација.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • 10/01/18

  12V / 24V DC електрични крик

  На електрични крик црпи енергија од батеријата, се вози со постојан магнет DC мотор или серија-рана DC мотор и го преведува преку планетарен пренос на крајот излез 2.000 фунти за 16.500 фунти ...
  Прочитај повеќе

thinks за вашето време

WhatsApp Online Chat !