Контактирајте не

Ningbo Kingone Индустриски копродукции, ООД

адреса

Anshan Село, Hongtang Стрит,

Jiangbei, Ningbo, Кина

Е-пошта

 

winch@king-one.cn

 

телефон

Тел: + 86-574-88168096

Факс: + 86-574-88168990

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !