• 1
 • 2
 • 3
 • ATV-3000 <br> SR

  ATV-3000
  SR

 • Dem-12.0i <br> SR

  BULL-12.0i
  SR

 • TDS-8.5 <br> SR

  TDS-8,5
  SR

 • TDS-16.5csr

  TDS-16.5csr

 • KWS-10 SR

  KWS-10 SR

 • Orca 11.0

  Orca 11.0

 • orca13.0

  orca13.0

 • TDS-12.0 SR

  TDS-12.0 SR

 • TDS-20.0C

  TDS-20.0C

 • UTV 4500

  UTV 4500

why choose Kingone

Gjatë dekadës së fundit, KingOne Industrial Co, Ltd harton, prodhon dhe tregjet një linjë të plotë të produkteve çikrik që rrisin performancën e automjetit jashtë rrugës, dhe të veçanta për të lartë - tregjet fund. Me kontrollin e kualitetit të rreptë dhe përpjekjeve të vazhdueshme në risi R & D, KingOne po përpiqet për të ofruar produkte superiore, çmim atraktiv, dhe të shërbimeve të besueshme të konsumatorëve. Prodhimet tona janë përdorur për qëllime të ndryshme, duke përfshirë ngarkesën e tërhequr, rimëkëmbjen e automjeteve, dhe rekreacion. winches Kingone janë dhënë certifikatë CE dhe ISO-9001: 2008 certificate.If jeni të interesuar në produktet dhe shërbimet tona, ju lutem na kontaktoni për të çuar më tej informacion.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 10/01/18

  12V / 24V DC çikrik elektrike

  Çikrik elektrik tërheq energji nga bateria, drejton atë me një motor magnet i përhershëm DC ose një seri-plagë motor DC, dhe përkthen atë nëpërmjet një ingranazh planetare që përfundimisht të prodhimit 2000 paund për 16,500 paund ...
  Lexo më shumë

thinks për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !